pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wszystkie kolory moich wspomnień

Autor książki:

Emily X. R. Pan

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788366657519
ISBN: 978-83-6665-751-9
Data: 2021-09-14
28.49  39.90  11.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Leigh Chen Sanders jest absolutnie pewna jednej rzeczy: jej matka zmieniła się w ptaka po tym, jak popełniła samobójstwo.

Dziewczyna nie może pogodzić się ze stratą i myślą, że całowała swojego najlepszego przyjaciela, gdy jej matka odbierała sobie życie. Czuje, że rodzina zataiła przed nią wiele rzeczy. Rusza na Tajwan, aby poznać swoje korzenie i odkryć wszystkie rodowe sekrety. W poszukiwaniu przemienionej w ptaka matki Leigh zacznie ścigać duchy, odkryje tajemnice dziadków i nawiąże nowe relacje.

Wszystkie kolory moich wspomnień - pomiędzy rzeczywistością a magią, przeszłością i teraźniejszością, przyjaźnią i romansem, nadzieją i rozpaczą - to powieść o odnajdywaniu siebie poprzez poznawanie historii rodziny, sztukę, smutek i miłość.

Wspaniale napisana, wstrząsająca pierwsza powieść Emily X.R. Pan przedstawia szerokie spektrum miłości i żalu z rozdzierającym serce pięknem i szczerością. To bardzo wyjątkowa książka. - John Green, autor książek Gwiazd naszych wina i Żółwie aż do końca
Ta piękna, magiczna podróż przez smutek sprawiła, że moje serce pękło. - Holly Black, autorka serii Okrutny książę

Książka "Wszystkie kolory moich wspomnień" - Emily X. R. Pan - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.49 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]