pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jedyne: Ścieżki krwi

Autor książki:

Paweł Majka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 508 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379952656
ISBN: 978-83-7995-265-6
Data: 2019-05-10
18.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jedyne - centrum Wieloświata jest areną nieustającej walki o wpływy pomiędzy frakcjami politycznymi, religiami, korporacjami, gangami i tajnymi stowarzyszeniami. Obiektem ataków rebeliantów, terrorystów, anarchistów i "zaszumionych". Raz na jakiś czas, kiedy Jedyne próbuje uwolnić się spod władzy Króla, rywalizacja staje się jeszcze bardziej bezpardonowa, a liczba zamachów i przewrotów gwałtownie rośnie.

W trakcie obławy na potężnego maga renegata do niewoli trafia jego syn - Myszon Oko. Chłopak co prawda posiada talent magiczny, ale wychowywany w zaściankowym świecie-widmie nie potrafi z niego korzystać. Mimo to na rozkaz Strażniczki zostaje wcielony do elitarnego oddziału Węzłów, tego samego, który go pochwycił. Wszyscy jego członkowie byli niebezpiecznymi buntownikami, których wolną wolę Król złamał, podporządkowując ich sobie i wyznaczając do trudnego zadania ochrony Jedynego.

Wkrótce Węzły zostają wysłane w pościg za Szalonym Widmiarzem, który podróżuje przez Wieloświat pradawnymi ścieżkami krwi. Schwytanie uciekiniera nie rozwiązuje jednak problemu bezpieczeństwa Jedynego, a wręcz przeciwnie, uświadamia Węzłom, w jak wielkim niebezpieczeństwie znalazł się wszechświat. Zaczyna się wyścig z czasem!
Paweł Majka, trzykrotny laureat Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, stworzył kolejny tętniący życiem świat, pełen niezwykłych i barwnych postaci. Nieskrępowana wyobraźnia, erudycja i bezkompromisowe podejście do rozmiaru kreowanych wizji gwarantują pasjonującą lekturę. Jeśli podobały Ci się "Kroniki Amberu" Rogera Zelaznego, "Ścieżki krwi" Cię zachwycą!

Książka "Jedyne: Ścieżki krwi" - Paweł Majka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 508 stron i została wydana w 2019 r. Cena 18.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.