pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej 1/2022 (30)

Dane szczegółowe:
Producent: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 131 s.
EAN: 5902490417809
ISBN: 5902490417809
Data: 2022-05-20
121.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej jest periodykiem poświęconym teorii i filozofii prawa, filozofii społecznej i filozofii polityki oraz socjologii prawa. Wydawane jest przez Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. na zlecenie Stowarzyszenia Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej - Sekcja Polska IVR.
Stowarzyszenie Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej - Sekcja Polska IVR jest częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej, którego tradycją jest wydawanie Archiv fr Rechts- und Sozialphilosophie (ARSP). Śladem przedsięwzięć międzynarodowych także sekcje krajowe IVR wydają własne czasopisma. Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej jest ich polskim odpowiednikiem.
Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej ukazuje się cztery razy w roku. Obejmuje ono numery zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Wersją pierwotną czasopisma jest wydanie papierowe.
W celu zapewnienia najwyższego poziomu merytorycznego czasopisma oraz realizacji zasad etyki w nauce publikacja odbywa się według następujących procedur. Wymagamy ujawnienia wkładu wszystkich autorów i instytucji ich wspierających w powstanie artykułów, w szczególności za niedopuszczalne uznajemy pomijanie autorstwa osób, które miały wkład w powstanie pracy oraz przypisywanie autorstwa osobom, które nie posiadają wkładu w jego powstanie.
Ponadto wszystkie artykuły podlegają anonimowej pisemnej recenzji przez wybitnych przedstawicieli prawoznawstwa i filozofii spoza jednostki, z której pochodzi autor artykułu oraz nie znajdujących się w sytuacji konfliktu interesów.
Zapraszamy wszystkich do nadsyłania propozycji artykułów na adres sekretarza redakcji.

Książka "Archiwum Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej 1/2022 (30)" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 131 stron i została wydana w 2022 r. Cena 121.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]