pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Archipelagi Rolanda Topora

Autor książki:

Agnieszka Taborska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lokator
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
EAN: 9788363056773
ISBN: 978-83-6305-677-3
Data: 2021-10-27
39.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Chęć posiadania czytelników sprawia, że tłum zaczyna się lubić! Mówiąc poważnie, nie uważam, aby liczba czytelników była najważniejsza. Każdy pisarz ma do wyboru dwie drogi: albo pisać dla masowego czytelnika, starając się zaspokajać potrzeby rynku, albo pisać to, na co ma się ochotę, wierząc, że rozsiani po świecie ludzie o podobnej wrażliwości stworzą wystarczające grono odbiorców. Ten drugi wariant wymaga więcej czasu, zanim zyska się swojego czytelnika. Ja jednak wierzę w taką politykę archipelagów. Mówił Roland Topor w wywiadzie przeprowadzonym przez Agnieszkę Taborską, w 1994 roku w Paryżu.
My też w nią wierzymy, dlatego najnowsza Antologia twórczości legendarnego pisarza i skandalisty, autorstwa Agnieszki Taborskiej pisarki i przyjaciółki Artysty ukaże się pod tytułem Archipelagi Rolanda Topora. Szerokie studium postaci porozciągane pomiędzy wyspami absurdu, humoru, obżarstwa, lenistwa i piosenki, przyprawione szczyptą pikanterii ze strony autorki książki, miejmy nadzieję zadowoli gusta spragnionych czytelników.

Książka "Archipelagi Rolanda Topora" - Agnieszka Taborska - oprawa miękka - Wydawnictwo Lokator. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2021 r. Cena 39.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.