pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Archangel One. Tom 2. Wzlot Aniołów

Autor książki:

Currie Evan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788366375475
ISBN: 978-83-6637-547-5
Data: 2020-10-28
28.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Eskadra Archaniołów staje naprzeciw sił brutalnego Protektoratu, by zdobyć cenny łup i ocalić ludzkość w absorbującej powieści o niebezpieczeństwach czyhających w głębokiej przestrzeni kosmicznej autorstwa twórcy serii Odyssey One.
Kapitan Steph Michaels zinfiltrował systemy Wolnych Gwiazd na pokładzie przejętego frachtowca. Dowodząc załogą złożoną z jeńców i podając się za korsarza, wyrusza na misję przejęcia cennego surowca z placówki wroga. Wspierany przez swoją Eskadrę Archaniołów, rozpoczyna operację typu wtargnij-i-zagarnij. Misje tego rodzaju ma w małym palcu, ale tym razem wszystko staje na głowie.
Nim nadarzy się okazja do ataku, kapitan i jego piraci trafią na nieoczekiwaną przeszkodę. Placówka górnicza ich cel mieści także baraki, gdzie trzymane są rodziny zniewolonych robotników. Steph nie zamierza poświęcić niewinnych ludzi, nie uznaje bowiem pojęcia strat ubocznych. Jego moralność powiedzie go więc ku działaniom dużo radykalniejszym niż kiedykolwiek dotąd. Stając naprzeciw bezlitosnego wrogiego dowódcy, Steph odkryje, że wdał się w konflikt nie tylko z Wolnymi Gwiazdami, ale prawdopodobnie także z samym Imperium.

Książka "Archangel One. Tom 2. Wzlot Aniołów" - Currie Evan - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.