pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Apteka marzeń

Autor książki:

Natasza Socha

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 398 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788381030823
ISBN: 978-83-8103-082-3
Data: 2017-09-12
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Człowiekowi wydaje się że jest odporny na śmierć. Że jest objęty ochroną chociaż inni przecież umierają. Pędzimy samochodami skaczemy ze spadochronami balansujemy na granicy życia a jednak nigdy nic złego się nie dzieje. Nie patrzymy na śmierć z pokorą bo przecież nas samych ona nie dotyczy.
Człowiek staje się dorosły nie wtedy gdy ubrania robią się dla niego za ciasne ale gdy wyrasta z własnego egoizmu.
Ola i Karolina poznają się w nietypowym miejscu w nietypowej sytuacji. Dzieli je dziesięć lat różnicy co w przypadku dziecka i nastolatki jest przepaścią. Znajdują jednak wspólny język i pokazują że nawet w najgorszych okolicznościach można myśleć o innych. Ola istnieje naprawdę postać Karoliny łączy w sobie doświadczenia wielu nastolatek którym życie podstawiło nogę.

Ta historia ma dwa zakończenia dobre i gorsze bo tak działa prawo równowagi w przyrodzie.

To opowieść o skrajnych emocjach potędze matczynej miłości sile jaką daje rodzina. O wielkiej aptece z marzeniami które można dostać bez recepty. I o zwyczajnych lecz niezwykłych bohaterach którzy mierzą się z nieustępliwym pytaniem kto ukradł im zwyczajne życie?

Książka "Apteka marzeń" - Natasza Socha - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 398 stron i została wydana w 2017 r.