pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Anarchistyczne programy. Seria: Anarchizm na świecie

Dane szczegółowe:
Producent: Bractwo Trojka
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 26 s.
EAN: 8392218035
ISBN: 83-922180-3-5
Data: 2017-06-12
6.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Projekt "Anarchistyczne Archiwa"
Wspólnymi siłami Oficyny Wydalniczej Bractwa "Trojka" i Poznańskie Bilioteki Anarchistycznej rozpoczęliśmy realizację projektu o nazwie "Anarchistyczne Archiwa". Jego pierwszym etapem jest zaprezentowanie dorobku klasyków myśli anarchistycznej. Do tej pory w Internecie pojawiły się, ciągle aktualizowane strony poświęcone Michałowi Bakuninowi oraz Edwardowi Abramowskiemu. Znajdują siię na nich min. najważniejsze pisma autorów, opracowania dotyczące ich życia i twórczości, pliki graficzne. Istniejące witryny będziemy się starać wzbogacać wraz z upływem czasu, a także tworzyć nowe: w przygotowaniu znajduje się strona poświęcona Piotrowi Kropotkinowi.

W ramach projektu będziemy wydawać także pozycje książkowe: w fazie redakcji znajdują się "Pisma" Piotra Kropotkina.

Zapraszamy do współpracy w ramach projektu wszystkie osoby mogące zaoferować pomoc w przygotowaniach merytorycznych, graficznych, tłumaczeniach tekstów z innych języków itp.

Książka "Anarchistyczne programy. Seria: Anarchizm na świecie" - Michał Bakunin - oprawa miękka - Wydawnictwo Bractwo Trojka. Książka posiada 26 stron i została wydana w 2005 r. Cena 6.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]