pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Amandine. Pragnienie miłości

Autor książki:

Anett Lievre

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788366425330
ISBN: 978-83-6642-533-0
Data: 2020-01-09
Cena wydawcy: 38.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dla Amandine koszmar stał się rzeczywistością. Myślała, że ucieczka była jedyną drogą, by uwolnić się od codziennego piekła.

Dla Evana zdrada ukochanej żony okazała się ciosem prosto w serce. Myślał, że ucieczka na inny kontynent pozwoli mu o tym zapomnieć i wieść spokojne życie.

Czy się pomylili?
Dwie osobowości. Dwie pokaleczone dusze, które los postanawia splątać na pustkowiu w spalonej słońcem Australii. Niepewni, czy demony przeszłości ich dopadną, szukają swego miejsca na Ziemi, pragnąc miłości i zrozumienia.

Amandine to powieść, która skrada serce już od pierwszych stron. Bohaterowie opisani są w bardzo realistyczny sposób, dlatego tę historię czuje się każdą komórką umysłu, serca i duszy. Dzięki świetnie prowadzonej narracji, powieść nas wsysa i nie pozwala skupić się na codzienności, dopóki nie przełoży się ostatniej strony. Po przeczytaniu Amandine. Pragnienie miłości miałam kaca książkowego. Świetna pozycja! Gorąco polecam na każdą porę dnia.

K.A.Figaro - Autorka bestsellerowej serii Rozchwiani
Amandine i Evan to dwie osoby, które uciekają przed przeszłością - ona, żeby móc poczuć się lepiej; on, żeby zapomnieć. Czasem jednak warto zajrzeć w przyszłość. Co tam na nich czeka? Wszystkiego dowiemy się w kultowej powieści Anett Lievre Amandine. Pragnienie miłości. Ja z całego serca polecam.

Paulina Nowaczyk, 1001Romansów
Amandine zabiera nas w niezwykle emocjonującą podróż do dzikiej i malowniczej Australii, która potrafi dać czytelnikowi nadzieję. Dawne krzywdy i nawarstwione przez lata blizny przestają mieć znaczenie. Czasami ucieczka może przynieść zupełnie nieoczekiwane następstwa. Czy jesteście na nie gotowi? Dacie się porwać gorącej miłości, która spada niczym niezapowiedziany deszcz na rozpalonych australijskich stepach?
Agata Wróblewska, @Śnieżnooka
Koniec jej świata okazał się dla niego nowym początkiem.

Kres jego świata stał się dla niej wschodem słońca.

W Amandine strach i niepewność przekształcają się w spokój ducha i zaufanie. Natomiast wielka siła miłości sprawia, że mrok duszy ustępuje przed jaśniejącym świtem poranka.

www.recenzje-anki.blogspot.com

Książka "Amandine. Pragnienie miłości" - Anett Lievre - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2019 r.