pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Alicja

Autor książki:

Christina Henry

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vesper
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788377314449
ISBN: 978-83-7731-444-9
Data: 2022-11-03
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ostrożnie! Ten oto biały królik zabierze cię w psychodeliczną podróż poprzez odmęty magii i szaleństwa. Jeżeli o mnie chodzi, owa wycieczka sprawiła mi nie lada radość.

- Brom, autor The Child Thief
Wpadłam w króliczą norę dzięki tej mrocznej, odważnej w stylu opowieści - i byłam tym zachwycona. Książka stanowi niezwykłą wariację na temat klasycznej powieści i zapewnia prawdziwie dziką przejażdżkę!

- Gena Showalter, bestselerowa autorka w notowaniu New York Timesa za powieść Alice in Zombieland
Mroczna i wspaniale niepokojąca podróż w głąb króliczej nory wypełnionej szaleństwem i tajemnicą. To nie jest Alicja, o której czytała wam mama Alicja ukazuje niezwykłość i odpychający urok świata napędzanego szaleństwem, gdzie rzeczywistość rozbija się na tysiące odłamków upadających u twych stóp z każdym stawianym krokiem. O ile, oczywiście, nie zachowasz ostrożności. Alicja to wspaniale pokręcona wariacja klasycznej powieści Carrolla, zapewniająca powiew świeżego powietrza Jeżeli poszukujecie książki, która sprawi, że poczujecie się jak na suto zakrapianym przyjęciu z niebieskim Panem Gąsienicą, to szczerze polecam wam tą książkę.

- R.S. Belcher, autor The Shotgun Arcana

Książka "Alicja" - Christina Henry - oprawa twarda - Wydawnictwo Vesper. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r.