pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czerwona królowa

Autor książki:

Christina Henry

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vesper
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 284 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788377314029
ISBN: 978-83-7731-402-9
Data: 2021-10-11
31.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Teren poza Starym Miastem miał być zielony, bujny, pełen otuchy. Miał być miejscem, w którym Alicja w końcu mogła odpocząć, gdzie nie byłaby już ani zabawką Królika, ani pionkiem Cheshire a, ani zdobyczą Dżaberłaka. Ale owe zielone pola okazały się być tylko popiołem, i nigdzie nie można było znaleźć nadziei?
Uważaj, ten biały królik zabierze cię w psychodeliczną podróż przez wnętrzności magii i szaleństwa. Jeśli chodzi o mnie, jazda była przepyszna.

Brom, autor The Child Thief
Cudownie spadało się w głąb króliczej nory, czytając tę mroczną, surową opowieść. Oryginalna fantazja na temat klasycznej powieści, szalona jazda!.

Gena Showalter, autorka A Mad Zombie Party, bestsellera New York Timesa
Mroczny, cudownie niepokojący upadek w głąb króliczej nory szaleństwa i tajemnic. To nie jest ulizana Alicja? Lektura Alicji przenosi w niepewny świat napędzany szaleństwem, gdzie rzeczywistość może usunąć się wam spod nóg, jeśli nie będzie bardzo uważać. Ta pokręcona trawestacja klasycznej książki na nowo ożywia twory Carrolla. Jeżeli szukacie książki, która sprawi, że poczujecie się jak po imprezie z Niebieską Gąsienicą, gorąco polecam Alicję.

R.S. Belcher, autor The Brotherhood of the Wheel
Przerażająca fantazja, która każe ci na nowo przyjrzeć się miłości do ukochanej książki z dzieciństwa. Gładka jak plusz proza świetnie miesza się z pysznie złożonymi postaciami i zawiłą akcją. Takiego świata Lewis Carroll nigdy sobie nie wyobrażał.

RT Book Review (pierwsza pozycja)

Książka "Czerwona królowa" - Christina Henry - oprawa twarda - Wydawnictwo Vesper. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.