pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Adobe LiveMotion /Mikom/

Autor książki:

Molly W. Joss

Dane szczegółowe:
Wydawca: PWN- Mikom
Rok wyd.: 2001
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788372791610
ISBN: 83-7279-161-9
Data: 2011-05-26
Cena wydawcy: 44.75 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka ta uczy podstaw obsługi nowego programu animacyjnego firmy Adobe, o nazwie Live Motion. Na początku Czytelnicy poznają narzędzia programu i techniki tworzenia obiektów, w tym figur i tekstu. Nabyte umiejętności służą do modyfikowania wyglądu obiektów za pomocą filtrów i stylów. Książka przedstawia krok po kroku sposoby tworzenia interaktywnych, animowanych obiektów. Dzięki przykładowym projektom, zawartym w drugiej części, Czytelnicy mają okazję wykorzystać i poszerzyć zdobytą wiedzę, tworząc interesujące pliki Live Motion.
Jak korzystać z narzędzi programu Tworzenie i edytowanie figur i obiektów tekstowych Używanie filtrów i za ich pomocą uatrakcyjnianie wyglądu obiektów Stosowanie stylów i dodawanie warstwy do obiektów, zwiększając tym sposobem ich złożoność i funkcjonalność Tworzenie prostych animacji i funkcji interaktywnych Jak maksymalnie wykorzystać programowe narzędzia do tworzenia animacji i interaktywności Ożywianie witryny sieci Web i tworzenie animowanych prezentacji Profesjonalne sposoby zachowywania i eksportowania plików Wykorzystywanie nabytych umiejętności przy wykonywaniu interesujących, opisanych krok po kroku, projektów

Książka "Adobe LiveMotion /Mikom/" - Molly W. Joss - oprawa miękka - Wydawnictwo PWN- Mikom. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2001 r.