pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
książka:

Absolwenci

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 568 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788379858569
ISBN: 978-83-7985-856-9
Data: 2016-06-24
Cena wydawcy: 37.51 złpozycja niedostępna

Absolwenci - Erich Segal - opis książki:

Znakomita powieść obyczajowa autora takich bestsellerów jak Ostatni akord czy Akty wiary. Wciągające studium ludzkich ambicji pragnień oraz zderzenia marzeń z brutalną rzeczywistością.

Harvard jedna z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Na zjeździe absolwentów rocznika 1958 spotyka się pięciu mężczyzn niegdyś wybitnych studentów teraz dorosłych ludzi. Uroczystości są okazją by porównać osiągnięcia dokonać resume pochwalić się sukcesami. Co pozostało z pełnych ambicji i wiary młodzieńców? I jaką cenę przyszło im za płacić za realizację najskrytszych marzeń.

Powieść Segala jest obszerną kroniką życia kilku rodzin które możemy obserwować na przestrzeni ćwierćwiecza opowieścią o poszukiwaniu prawdy o sobie zagubieniu i o tym jak trudno jest żyć z piętnem sukcesu. Z właściwą sobie wnikliwością autor obnaża sekrety bohaterów uwielbianego przez kobiety milionera Danny ego nieśmiałego i spolegliwego Andrew oraz innych by ukazać ich niekończącą się walkę z rzeczywistością i zadać ważkie pytanie - jak daleko wolno się posunąć by odnieść sukces nie gubiąc po drodze tego co najważniejsze.

Książka „Absolwenci” - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros.

Książka posiada 568 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Absolwenci"
Erich Segal - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: