pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

ABC mówienia czytania i pisania. Umiem mówić czytać i pisać cz. 2. Zeszyt do rewalidacji dla dzieci z wadą słuchu oraz problemami w nauce mówienia, czytania i pisania

Autor książki:

Justyna Łomża, Irmina Knapik

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 76 s.
Wymiar: 200x290 mm
EAN: 9788371346989
ISBN: 978-83-7134-698-9
Data: 2014-09-11
13.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacje z serii ABC mówienia, czytania i pisania powstały przede wszystkim z myślą o nauczaniu dzieci z wadą słuchu. Pomoce te służą rozwijaniu świadomości językowej, nauce odczytywania mowy z ust, usprawnianiu słuchu fonemowego, poznawaniu i utrwalaniu liter, nauce czytania ze zrozumieniem oraz doskonaleniu sprawności manualnej.

Książki te mogą być wskazówką dla nauczycieli oraz rodziców, w jaki sposób pracować z dziećmi, które z różnych przyczyn (często niełatwych do zdiagnozowania) mają trudności z nauką czytania ze zrozumieniem, samodzielnym układaniem zdań czy opanowaniem mowy dźwiękowej umożliwiającej komunikację z otoczeniem.

Zeszyty ćwiczeń Umiem mówić, czytać i pisać umożliwiają wieloaspektowe nauczanie dzieci z wadą słuchu: rozwijanie świadomości językowej, naukę odczytywania mowy z ust, utrwalanie poznanych liter i wyrazów, naukę czytania ze zrozumieniem, rozwijanie słuchu fonemowego oraz doskonalenie sprawności manualnej. Zaproponowane ćwiczenia mogą być wskazówką dla nauczycieli oraz rodziców, w jaki sposób pracować z dziećmi, które z różnych przyczyn (często niełatwych do zdiagnozowania) mają trudności z nauką czytania ze zrozumieniem, samodzielnym układaniem zdań czy opanowaniem mowy dźwiękowej umożliwiającej komunikację z otoczeniem.

Książka "ABC mówienia czytania i pisania. Umiem mówić czytać i pisać cz. 2. Zeszyt do rewalidacji dla dzieci z wadą słuchu oraz problemami w nauce mówienia, czytania i pisania" - Justyna Łomża, Irmina Knapik - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 76 stron i została wydana w 2014 r. Cena 13.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.