pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

A jeśli to my

Autor książki:

Adam Silvera, Becky Albertalli

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788366278165
ISBN: 978-83-6627-816-5
Data: 2019-10-24
27.59  39.90  12.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Po raz pierwszy na świecie, pióro w pióro, Adam Silvera i Becky Albertalli! Twórca głośnej, adaptowanej przez HBO, powieści Nasz ostatni dzień w duecie z autorką zekranizowanego Twój Simon!
Bestsellerowi autorzy, Becky Albertalli i Adam Silvera, łączą swoje umiejętności, tworząc błyskotliwą opowieść o dwóch kompletnie różniących się od siebie chłopakach, którzy nie są do końca pewni, czy los chce ich złączyć, czy rozdzielić.

Arthur jest w Nowym Jorku tylko na wakacje, a jeśli Broadway nauczył go czegoś, to tego, że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Ben natomiast uważa, że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Jeśli faktycznie byłby po jego stronie, chłopak nie szedłby teraz na pocztę z pudłem pełnym rzeczy swojego ex.

Kiedy Arthur i Ben spotykają się na poczcie, nie wiedzą co szykuje dla nich los.

Być może nic - zostaną rozdzieleni.

Być może wszystko - spotkają się ponownie.

Ale co jeśli nie potrafią zorganizować swojej pierwszej randki tak, jak trzeba, nawet po trzech próbach? Co jeśli Arthur stara się za bardzo, a Ben wcale? Co jeśli życie to nie jest broadwayowski musical? A może wręcz przeciwnie, może ten musical jest właśnie o nich?

Książka "A jeśli to my" - Adam Silvera, Becky Albertalli - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.59 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]