pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
film:

Pod Mocnym Aniołem (Blu-ray)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Add Media
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: BR
EAN: 5906190323460
Data: 2014-05-22
30.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera Drogówki, Róży i Wesela to wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha Pod Mocnym Aniołem (Nagroda Literacka NIKE 2001).

Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna pić...

Wkrótce trafia na odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel i innych pacjentów, którzy tworzą niezwykle barwną galerię postaci. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, ksiądz, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni.

Wszyscy piją, bo picie to nasz sport narodowy.

Film „Pod Mocnym Aniołem (Blu-ray)” - oprawa BR - Producent/dystrybutor:Add Media. Cena 30.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]