pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Kochaj ponad wszystko. Rozważania o miłości

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: WAM
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788377672990
Data: 2022-07-25
23.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Z nich zaś największa jest miłość
1 Kor 13,13
Pragniemy kochać i być kochani. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i miłości. Jesteśmy do tego powołani, bo Bóg jest miłością: wcieloną, konkretną i namacalną. Choć o tym wiemy, często doświadczamy samotności i odrzucenia. Brakuje nam też cierpliwości do naszych bliskich i nie zawsze umiemy okazać im czułość.

Oparte na Hymnie o miłości św. Pawła rozważania o. Romana Groszewskiego SJ pozwalają na nowo doświadczyć, czym jest prawdziwa miłość. Dają szansę nie tylko na zbudowanie niezwykłej relacji z bliską ci osobą, ale także odbudowanie tej, która przygasła. To propozycja wspólnej modlitwy, która umocni twój związek i pozwoli ci wzrastać w miłości do Boga, siebie i drugiego człowieka.

Miłość to być obecnym jak Bóg, który jest.

Roman Groszewski - jezuita, duszpasterz i rekolekcjonista. Ukończył studia z zakresu teologii biblijnej na UKSW. Przez kilka lat pracował jako duszpasterz akademicki w Warszawie. Jest współzałożycielem wspólnoty Dom w ramionach Ojca. Jego pasją są rekolekcje ignacjańskie a szczególnie droga duchowości kontemplacyjnej. Współpracuje z portalem Deon.pl, Pogłębiarką i Modlitwą w drodze. Obecnie mieszka i pracuje w Kopenhadze.

Muzyka „Kochaj ponad wszystko. Rozważania o miłości” - Wytwórnia: WAM. Cena 23.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.