pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

W 80 dni dookoła świata

Dane szczegółowe:
Wydawca: Qes Agency
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788366044074
Data: 2019-06-14
17.28  24.99  7.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Angielski dżentelmen, Fileas Fogg prowadził monotonny tryb życia, który doskonale pasował do jego osobowości. Człowiek ten nie znosił zmian, nie tęsknił za przygodami, ponieważ całkowicie wystarczało mu "podróżowanie palcem po mapie". Bohater należał do osób niezwykle punktualnych i ściśle trzymających się swoich przyzwyczajeń.

Jego życiem rządziła rutyna, zawsze o tych samych porach spożywał posiłki, gazety czytał w tej samej kolejności, a w londyńskim klubie każdego dnia zajmował to samo miejsce przy tym samym stoliku. Jadł, czytał i grał w wista do dnia, w którym założył się z przyjaciółmi o 20 000 funtów szterlingów, iż okrąży świat w 80 dni.

Ku rozpaczy swego służącego, Passepartout wyruszyli w podróż jeszcze tego samego wieczoru.

Podróż pełną przygód, nieoczekiwanych zwrotów akcji, niebezpieczeństw i wyzwań, z wykorzystując przeróżne środki transportu.

W ślad za spontanicznymi podróżnikami podążył detektyw Scotland Yardu, pan Fix, pragnący za wszelką cenę pokrzyżować ich plany. Co z tego wyniknie, czy śmiałkom uda się szalone przedsięwzięcie?
Czy fortuna będzie im sprzyjała, czy raczej stracą majątek?

Audiobook „W 80 dni dookoła świata” - oprawa CD - Wydawca: Qes Agency. Cena 17.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]