pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Podróż do wnętrza Ziemi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Qes Agency
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788366044029
Data: 2018-05-21
20.41  27.99  7.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Podróż do wnętrza Ziemi" (fr. Voyage au centre de la Terre, 1864) - to ekscytująca wulkaniczna" powieść Juliusza Vernea, dedykowana wszystkim żądnym przygód, spragnionym mocnych wrażeń, miłośnikom science fiction.

Główny bohater - nieco ekscentryczny profesor mineralogii z Hamburga, przyrodnik, wizjoner Otto Lidenbrock, jego bratanek i ich przewodnik, pchani głodem wiedzy odbywają fantastyczną i bardzo niebezpieczną ekspedycję głęboko do wnętrza Ziemi.

Śmiałkowie przedostają się do podziemnego świata przez islandzki wulkan Sneffels. Przebywając drogę od Islandii do wyspy Stromboli odnajdują majestatyczną przeszłość geologiczną Ziemi, natrafiają też na niezwykłe stworzenia z mroków prehistorii.

Juliusz Gabriel Verne (ur. 8 lutego 1828 w Nantes, zm. 24 marca 1905 w Amiens) to wybitny francuski pisarz, jeden z pionierów gatunku science fiction.

Fascynacje i wiara Vernea w potęgę wiedzy, nauki i techniki wsparte bogatą fantazją autora, połączone z talentem pisarskim sprawiły, że jego książki cieszą się do dziś niesłabnącym powodzeniem.

Jedną z najchętniej czytanych jest, wydana już przez nas "Tajemnicza wyspa".

"Podróż do wnętrza Ziemi" uważana jest za jedną z najlepszych powieści Verne a.

Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z bohaterami naszej książki. Wprowadzą Cię oni w świat młodzieńczych fascynacji, gdzie marzenia się spełniają, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością."

Audiobook „Podróż do wnętrza Ziemi” - oprawa CD - Wydawca: Qes Agency. Cena 20.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]