pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Śmiercionośny upominek
audiobook:

Śmiercionośny upominek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379994618
Data: 2015-09-23
21.72  33.90  12.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Śmiercionośny upominek - opis audiobooka:

Do decylitra wódki dodaj jeden decylitr detergentu.

Wypij śmiertelną mieszkankę, ale nie wymiotuj.

Nawet wtedy, gdy wychylasz kolejną szklankę.

I następną?
Szwecję zalewa fala samobójstw. Młodzi ludzie w całym kraju odbierają sobie życie w różne, makabryczne sposoby. Łączy ich jedno: zainteresowanie muzykiem o pseudonimie HUNGER, który jest częścią najbardziej ekstremalnej i mrocznej subkultury muzycznej ukrytej w podziemnym świecie.

Jens Hurtig, który zastępuje komisarz Jeanette Kihlberg, prowadzi śledztwo w tej nietypowej sprawie. Przy zwłokach policja znajduje stare kasety magnetofonowe z nagraną na nich domowym sposobem muzyką różnych zespołów z połowy lat osiemdziesiątych. Jak się okazuje, wszystkie kasety miały wcześniej jednego właściciela.

Simon żyje gdzieś na marginesie. Całe dnie spędza w mieszkaniu w dzielnicy Söder w Sztokholmie, gdzie pisze teksty i planuje koncerty. Pewnego dnia także otrzymuje zagadkową taśmę. Czeka na odpowiedni moment, by wypełnić instrukcje. Czy uda się go uratować?

Audiobook „Śmiercionośny upominek” - oprawa CD - Wydawca: Sonia Draga. Cena 21.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]