pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nagi żar

Dane szczegółowe:
Wydawca: 12 Posterunek
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: miękka
EAN: 9788363737245
Data: 2016-03-04
24.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji "Fali Upału", bestsellerowej pozycji New York Timesa.

Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę.

W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków. Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

Audiobook „Nagi żar” - oprawa miękka - Wydawca: 12 Posterunek. Cena 24.85 zł. Zapraszamy na zakupy!