pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Geniusz zbrodni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379999972
Data: 2017-01-25
23.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Detektyw Robert Hunter musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, żeby przechytrzyć najbardziej perfidnego mordercę, z jakim miał do czynienia.

W prowincjonalnym miasteczku w stanie Wyoming dochodzi do wypadku. Kierowca ciężarówki, który zasłabł za kierownicą, wjechał do przydrożnego baru, po drodze taranując stojący na parkingu samochód. Wypadek okazuje się jednak dużo bardziej makabryczny, kiedy w bagażniku potrąconego auta policja znajduje ludzkie głowy. Szeryf aresztuje człowieka podejrzanego o podwójne morderstwo. W trakcie śledztwa dokonuje przerażającego odkrycia?
Sprawę przejmuje FBI, ale tym razem agenci muszą poprosić o pomoc z zewnątrz. Zwracają się do Roberta Huntera, psychologa, który swego czasu specjalizował się w badaniu zachowań przestępców, a obecnie jest inspektorem policji w Los Angeles w wydziale zajmującym się szczególnie brutalnymi przestępstwami. Podczas przesłuchań Hunter dociera do straszliwych tajemnic, których nikt się nie spodziewał, a tożsamość samego mordercy okazuje się tak niejasna, że nawet FBI nie zdawało sobie sprawy z jego istnienia aż do teraz.

Audiobook „Geniusz zbrodni” - oprawa CD - Wydawca: Sonia Draga. Cena 23.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.