pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Prom. Seria: Ślady zbrodni
Audiobook »
audiobook:

Prom. Seria: Ślady zbrodni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dolnośląskie
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788327156839
Data: 2017-05-12
25.97  35.00  9.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Prom. Seria: Ślady zbrodni - opis audiobooka:

Ove Logmansbo, autor trzech kryminałów z Wysp Owczych, to tak naprawdę? REMIGIUSZ MRÓZ! Najpopularniejszy polski pisarz młodego pokolenia postanowił spróbować swoich sił w roli autora skandynawskich kryminałów.

Dziewiczy rejs promu duńskich linii na Wyspy Owcze nie kończy się tak, jak powinien. Jednostka niespodziewanie zatrzymuje się na wodach przybrzeżnych archipelagu, gdzie sieci komórkowe nie mają zasięgu. Kontakt z załogą urywa się i wszystko wskazuje na to, że prom został uprowadzony.

Na pokładzie jest Katrine Ellegaard, duńska policjanta, która na własną rękę próbuje ustalić, co się dzieje. Szybko przekonuje się, że wdrożono procedury awaryjne, uniemożliwiające przemieszczanie się między pokładami, a na statku prawdopodobnie znajdują się terroryści.

Tymczasem czekający na nią w Vestmannie Hallbjorn Olsen odkrywa, że wyjaśnienie sprawy może kryć się nie na promie, ale na archipelagu.

Audiobook „Prom. Seria: Ślady zbrodni” - oprawa CD - Wydawca: Dolnośląskie. Cena 25.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]