pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Fracht (CD mp3)
audiobook:

Fracht (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788380758360
Data: 2019-10-28
26.30  27.82  1.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W sztormową styczniową noc na Bałtyku tonie polski prom kolejowo-samochodowy. Stojący na skraju bankructwa armator prosi o pomoc w ustaleniu przyczyn katastrofy swojego dawnego kolegę ze szkoły, Aleksandra Galla. To, co Gall odkryje w ładowni zatopionego statku, zszokuje nawet jego samego i sprawi, że wraz z grupą swoich wiernych towarzyszy będzie musiał poszukać winnych wśród tych, których bardzo ryzykownie jest niepokoić. Tymczasem winni nie mają zamiaru czekać z założonymi rękami. Wiedzą, że Aleksander Gall jest człowiekiem, który za wszelką cenę musi zniknąć.

„Fracht” to emocjonujący, mroczny thriller w skandynawskim stylu. Pogrążony w zimowym letargu Göteborg staje się areną rozgrywki, w której każdy z graczy ma coś do ukrycia i zrobi wszystko, by skrywana przez Bałtyk tajemnica nigdy nie wyszła na jaw.

„Wciągający i niebezpiecznie prawdopodobny scenariusz. Sensacja na najwyższym poziomie!”.

Naval
„Wysokobudżetowa superprodukcja. Sięgając po »Fracht« uruchamiamy projektor naszej wyobraźni. A Brudnik serwuje to, co uznawaliśmy za niewyobrażalne”.

Max Czornyj
„Nie dajcie się nabrać! Grzegorz Brudnik to nowy pseudonim Dana Browna albo Nelsona Demille’a. Albo innego mistrza gatunku. Hollywoodzki rozmach! Sensacja najwyższej próby!”.

Robert Małecki

Audiobook „Fracht (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 26.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Grzegorz Brudnik - autor m.in.:
Produkty podobne:
Czarne powietrza - pudełko audiobooku

Czarne powietrza

Arnaldur Indridason
Prom. Seria: Ślady zbrodni - pudełko audiobooku

Prom. Seria: Ślady zbrodni

Logmansbo Ove, Mróz Remigiusz
Obok niej (CD mp3) - pudełko audiobooku

Obok niej (CD mp3)

Liliana Fabisińska