pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Relacja z pierwszej ręki

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Digipack
EAN: 9788366817043
Data: 2021-05-06
19.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

33 opowiadania Janusza A. Zajdla napisane w konwencji science-fiction, wybrane zostały do antologii przez żonę pisarza, która była ich pierwszym czytelnikiem oraz krytykiem. Pisarz barwnie opisuje wydarzenia z życia mieszkańców Ziemi i innych miejsc Wszechświata, obce cywilizacje, istoty pozaziemskie, loty kosmiczne, fantastyczne pojazdy i budowle. Zadziwiony słuchacz uświadamia sobie jak łatwo dobrodziejstwa nauki i techniki, mogą obrócić się przeciwko ich twórcom, a nawet zmienić życie społeczeństwa w koszmar. Historie w tej antologii są intrygujące, pomysłowe i dowcipne. W każdej z nich autor ma coś ciekawego do opowiedzenia, w nowatorski sposób łączy ponadczasowe zagadnienia socjologiczne, polityczne i naukowe. Ukazuje kruchość człowieka w ciągle zmieniającym się świecie. Czy bohaterowie zachowają ludzkie emocje i przyzwoitość, czy dadzą się zwieść utopii?
Janusz A. Zajdel (1938 - 1985) - pisarz, autor fantastyki naukowej, prekursor nurtu fantastyki socjologicznej w Polsce, w roku 1985 otrzymał Nagrodę Fandomu Polskiego za powieść Paradyzja, która od 1986 roku nazwana została jego imieniem.

Audiobook „Relacja z pierwszej ręki” - oprawa Digipack - Wydawca: aleksandria. Cena 19.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.