pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Opowieści na dobranoc dla młodych buntownic

Dane szczegółowe:
Wydawca: Debit
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788380572089
Data: 2017-10-31
23.60  34.90  11.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek", historie stu bohaterskich kobiet od Elżbiety I po Serenę Williams, to nowe wersje bajek stworzone, by zainspirować wszystkie dziewczynki. Książka, zilustrowana przez sześćdziesiąt artystek ze wszystkich zakątków świata, to najhojniej finansowana oryginalna publikacja w dziejach crowdfundingu. Wsparli ją czytelnicy z ponad siedemdziesięciu pięciu krajów świata. Prawa do tytułu sprzedano do dwudziestu ośmiu krajów i liczba ta stale rośnie!
Wszystkie historie są utrzymane w konwencji bajki i każda składa się z jednostronicowego tekstu oraz portretu. "Każda z tych stu historii dowodzi, że wierząc w coś całym sercem, zyskujemy siłę, by zmieniać świat" - czytamy w przedmowie. Ten zbiór zainspiruje nie tylko najmłodszych, ale i nieco starszych do tego, by wierzyli we własne siły, marzyli odważnie i pielęgnowali w sobie wewnętrzną siłę.

Czyta Maja Ostaszewska

Audiobook „Opowieści na dobranoc dla młodych buntownic” - oprawa CD - Wydawca: Debit. Cena 23.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]