pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Nowa żona

autor:

Sue Watson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2024
EAN: 9788383345499
Data: 2024-02-24
42.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

NIGDY NIE WIADOMO, CO NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI...

Mój najdroższy syn, Sam, żeni się ze swoją ukochaną z dzieciństwa, a ja nie mogłabym być bardziej dumna z mężczyzny, na jakiego wyrósł. Gdybym nie pchnęła ich ku sobie wiele lat temu, mógłby nigdy nie znaleźć tak idealnej dziewczyny, jak Lauren. To prawda, co mówią, że matka zawsze wie najlepiej.

Ale kilka tygodni później Lauren jest martwa, a samochody policyjne wypełniają cały podjazd ich idyllicznego, wiejskiego domu. Wyczuwam, że mój syn coś ukrywa. Dlaczego nie chce patrzeć mi w oczy
W desperacji robię to, co zrobiłaby każda dobra matka: wchodzę do sypialni Sama i Lauren. Nigdy nie będę w stanie zapomnieć tego, co zobaczyłam. Czy mogę oczyścić imię syna I czy moje życie może teraz też być w niebezpieczeństwie
***
UWIELBIAM TĘ KSIĄŻKĘ!... Sprawiła, że moje myśli krążyły w różne strony, gdy próbowałam zrozumieć, co się działo. Od zwrotów akcji prawie skręciłam sobie kark!!! - AMAZON.

***
Wooooow... Aż kręciło mi się w głowie... I to zakończenie!!!... Fantastyczne - GOODREADS.

***
Wow! Ta książka to prawdziwy rollercoaster... Wciągnęła od samego początku! - NETGALLEY.

Audiobook „Nowa żona” - Wydawca: Storybox. Cena 42.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.