pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Mistrzyni. Tom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788382718768
Data: 2023-02-10
26.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Gosia jest kobietą jak miliony innych na świecie. Żona, matka, kobieta próbująca się odnaleźć w swojej codzienności. Zwątpienie w siebie i swoje możliwości, nieustająca troska o wszystkich, tylko nie o siebie. Przecież tak dobrze to znamy.

To mąż ją zachęcił do założenia firmy, ale ciężko mu było pogodzić się z nowym podziałem obowiązków. Coś się zaczęło psuć. Coś zaczęło się dziać i kiedy poznała Damiana, fascynującego mężczyznę o hipnotyzującym spojrzeniu, poczuła, że coś musi się zmienić. Pracując z nim ramię w ramię spojrzała na świat zupełnie inaczej i zapragnęła od życia znacznie więcej, niż jej ofiarowało. Postanowiła zawalczyć o to sama.

Czy można wspólnie świętować rozstanie Czy można zacząć od nowa, ryzykując wszystkim, na co się pracowało Czy można pokochać siebie czując się tak strasznie niedoskonałą Ta historia z pewnością cię zainspiruje i zaskoczy nie raz!
Ta trylogia i jej bohaterki zabiorą cię w niezwykłą podróż po tak znajomych każdej kobiecie wodach, w której i ty odkryjesz, że każda z nas jest mistrzynią własnego losu!

Audiobook „Mistrzyni. Tom 1” - Wydawca: Storybox. Cena 26.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.