pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Mroczna Moskwa 3. Uśpiony szpieg Audio
audiobook:

Mroczna Moskwa 3. Uśpiony szpieg Audio

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381102186
Data: 2017-11-10
21.64  35.90  14.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Trylogia "Mroczna Moskwa" - wstrząsający obraz Rosji za rządów Putina. Niewyobrażalne bogactwo, skrajna bieda i ludzie, którzy nie cofną się przed niczym w pogoni za władzą i pieniędzmi.

Sztokholm 2014
Polityczne relacje Szwecji z Rosją są niemal równie lodowate jak wyjątkowo mroźna zima, która trzyma ją w okowach. Tom Blixen po wielu latach spędzonych w Moskwie wrócił do Sztokholmu i zaczął pracę w firmie energetycznej Swekraft. Po tajemniczym spotkaniu z wysoko postawionym urzędnikiem rosyjskim umiera wskutek otrucia szef Toma, prezes spółki.

Splot wydarzeń zapoczątkowany tą skrytobójczą zbrodnią szybko przeradza się jednak w coś znacznie groźniejszego, kiedy jedna z największych szwedzkich elektrowni atomowych pada ofiarą bezwzględnego sabotażu. Chcąc zapobiec międzynarodowemu konfliktowi i nie dopuścić do potencjalnej katastrofy jądrowej, Tom Blixen i inspektor Sonny Hellkvist podejmują pościg za sprawcą.

"Naprawdę dobry thriller szpiegowski; nie musisz być nawet fanem tego gatunku, by wciągnąć się już od pierwszej strony. Bohaterowie są niemal jak żywi, fabuła zaś niesamowicie bliska problemom współczesnego świata". Expressen
"Autorzy osiągnęli mistrzostwo w przerażaniu swoich czytelników". Aftonbladet
"Szpiedzy, truciciele i politycy najwyższego szczebla w historii, która przerażająco zbliża się do obecnej sytuacji na świecie". Dagens Nyheter

Audiobook „Mroczna Moskwa 3. Uśpiony szpieg Audio” - oprawa CD - Wydawca: Sonia Draga. Cena 21.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Camilla Grebe, Paul Leander-Engström - autor m.in.:
Produkty podobne:
Handlarz z Omska (CD mp3) - pudełko audiobooku

Handlarz z Omska (CD mp3)

Camilla Grebe, Paul Leander-Engstrom
Maestro z Sankt Petersburga (CD - pudełko audiobooku

Maestro z Sankt Petersburga (CD mp3)

Paul Leander-Engstrm, Camilla Grebe
Wschodni grom - pudełko audiobooku

Wschodni grom

Jakub Pawełek
Tropiciel - pudełko audiobooku

Tropiciel

Vladimir Wolff