pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Witajcie w Wieczności

Autor książki:

Camilla Grebe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382306125
ISBN: 978-83-8230-612-5
Data: 2023-10-10
36.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Ekscytująca i nieprzewidywalna powieść o tajemnicach, kłamstwach i osobistej tragedii. Osiem lat temu Lykke Andersen miała wszystko. Odnosiła sukcesy jako redaktorka, wraz z mężem - uznanym pisarzem - i dwójką nastoletnich synów zamieszkiwała pięknie położoną posiadłość, zwaną Wiecznością. Teraz Lykke zostaje oskarżona o morderstwo. Co się wydarzyło w idyllicznym domu Andersenów Czy ma to związek z niewyjaśnionym zabójstwem sprzed prawie dekady Dlaczego kobieta chce rozmawiać tylko z inspektorem Manfredem Olssonem Witajcie w Wieczności to współczesny dramat i ukłon w stronę klasycznego motywu powieści detektywistycznej - zagadki zamkniętego pokoju. Który z bohaterów zna prawdę I czy jest różnica między tym, co właściwe, a tym, co sprawiedliwe Bardzo dobrze skonstruowana fabuła, która rozwija się jak płatki kwiatu i stopniowo odsłania rzeczywistość zupełnie niepodobną do pięknej wierzchniej powłoki. Zaszyj się pod kocem na kanapie i rozkoszuj się tą powieścią!

Eva Aström, Expressen

Książki Camilli Grebe zawierają wszystko, czego fan kryminałów może sobie życzyć: ekscytujące wątki z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i ciekawą galerię postaci, które potrafią poruszyć.

Johan Rödin, Linköpings-Posten

Książka "Witajcie w Wieczności" - Camilla Grebe - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2023 r. Cena 36.06 zł. Zapraszamy na zakupy!