pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Czarno na białym. rekolekcje o spowiedzi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Profeto
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788394590888
Data: 2020-02-26
18.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Bez Boga da się żyć. Życie bez Boga jest możliwe i bardzo wielu ludzi żyje bez Boga. Tylko, że to jest życie nieszczęśliwe, to jest życie umarłego." 
Rekolekcje wygłoszone przez dwóch ewangelizatorów, a zarazem Misjonarzy Miłosierdzia w czasie jednego z kilku zaplanowanych spotkań w ramach nowego projektu Grupy Profeto. Dialogując w sposób lekki, ale nie powierzchowny, prowadzą do spotkania słuchaczy z Bożym Miłosierdziem w sakramencie spowiedzi. Opowiadając ewangeliczne historie, odkrywają niesamowity dar Bożego przebaczenia, który prowadzi do nawrócenia serca i uzdrowienia wewnętrznego.

ks. Michał Olszewski - sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator. Autor wielu książek, inicjator założenia Grupy Profeto.

o. Michał Legan - paulin z Jasnej Góry, kierownik Katedry Teologii mediów Uniwersytetu Papieskiego JPII w Krakowie, autor książek, rekolekcjonista

Audiobook „Czarno na białym. rekolekcje o spowiedzi” - oprawa CD - Wydawca: Profeto. Cena 18.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.