pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
O przebaczeniu w małżeństwie (CD)
audiobook:

O przebaczeniu w małżeństwie (CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jerozolima
Rok wyd.: 2012
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788363589745
Data: 2019-01-14
15.59  19.68  4.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

O przebaczeniu w małżeństwie (CD) - opis audiobooka:

Małżeństwo jest sakramentem – prawda oczywista, choć ostatnio często pomijana. Wizja małżeństwa kreowana przez otaczający nas świat jest albo „lukrowaną” bajką z happy endem – „żyli długo i szczęśliwie”, albo jeśli nią nie jest, to lepiej się rozstać. Pod wpływem wtłaczanych nam informacji, możemy czuć się zagubieni i trudno nam się ustosunkować do takich czy innych pomysłów na życie. W jaki sposób możemy odnaleźć właściwą postawę wobec małżeństwa lub współmałżonka? W tym właśnie pomaga nam autor konferencji O PRZEBACZENIU. Przypomina do czego zobowiązaliśmy się w dniu ślubu, pomaga odnieść słowa Chrystusa do naszego życia, pokazuje, kiedy jesteśmy w zgodzie z nauką Kościoła, podkreśla znaczenie wybaczenia w budowaniu relacji. Krótko mówiąc, przypomina nam, jak katolik powinien patrzeć na sakrament małżeństwa dzisiaj.


Konferencja dla młodych małżeństw, aby uniknęły błędów, oraz dla tych ze „stażem”, aby mogli naprawić swoje niedociągnięcia.

Audiobook „O przebaczeniu w małżeństwie (CD)” - oprawa CD - Wydawca: Jerozolima. Cena 15.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]