pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Zmierzch nad jagodowymi polami. Nad zatoką. Tom 3 (CD mp3)
audiobook:

Zmierzch nad jagodowymi polami. Nad zatoką. Tom 3 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381949408
Data: 2020-11-12
22.66  25.23  2.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

„Chciałbym, żeby dziewczynki były bezpieczne…”
Kate Mason poświęciła życie, by troszczyć się o rodzinne uprawy jagód. Kiedy jednak jej pola przestają przynosić plony, zmuszona jest wymyślić jakiś inny sposób zarabiania na życie. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie małego domku leżącego na terenie jej posiadłości, jednak to i tak za mało.

Gdy w jej życiu pojawia się bostoński przedsiębiorca, Drake Newham, poszukujący nie tylko miejsca do zamieszkania, ale również niani dla swoich dwóch bratanic, to wszystko wydaje się jej zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. Nowego lokatora natomiast nie odstępuje budzące niepokój pytanie o to, kto mógł zamordować jego rodzinę.

Im więcej czasu Kate spędza w towarzystwie Drake’a i dziewczynek, tym trudniej jej ukryć zainteresowanie jego osobą. Ale kryzys w rodzinie nie jest najlepszym czasem na rozwijanie miłosnych uczuć.

W międzyczasie Kate dowiaduje się także, że jej wujek, odbywający karę za morderstwo, uciekł z więzienia. Na dodatek pojawia się jeszcze jakiś lokalny stalker. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku, a ona nie wie, czy jej pola jagodowe jeszcze kiedyś wydadzą owoc… i czy ten zmierzch nie okaże się jej ostatnim…

Audiobook „Zmierzch nad jagodowymi polami. Nad zatoką. Tom 3 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 22.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Zmierzch nad jagodowymi polami. Nad zatoką. Tom 3 (CD mp3)"
Colleen Coble - autor m.in.:
Produkty podobne:
Powrót z gwiazd - pudełko audiobooku
Powrót z gwiazd Stanisław Lem
Hurysy z katalogu (CD mp3) - pudełko audiobooku
Hurysy z katalogu (CD mp3) Edward Guziakiewicz