pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Najpiękniejsza na niebie

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381465922
Data: 2019-04-25
25.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Sylwia została porzucona w dzieciństwie. Zachowała tylko kilka wspomnień związanych z biologiczną rodziną, jest przekonana, że miała siostrę bliźniaczkę. Po latach próbuje odnaleźć bliskich, którzy mogą uratować jej życie, a w rozwikłaniu tajemnicy rodzinnej pomaga jej dziennikarka Pola. Poza niewyraźnymi wspomnieniami Sylwii nie ma jednak żadnych dowodów na istnienie siostry a dziennikarka boi się angażować w sprawę, która może okazać się mistyfikacją. Zaczyna się walka z czasem... Sprawę utrudnia surowe prawo adopcyjne, które pilnie strzeże informacji.

***
Wzruszająca opowieść, która uświadamia nam, że nie da się zagłuszyć bólu odrzucenia przez najbliższą na świecie osobę - matkę. Tęsknota za potrzebą jej miłości nigdy się nie kończy. Poszukiwanie trwa, aż do śmierci. Przekleństwo "niechcianego dziecka" wisi nad człowiekiem przez całe jego życie i czyni go bardzo samotnym i niezrozumianym przez otoczenie. Polecam!
Ewa Wencel
***
Ta książka jest jak misterne puzzle: migawki ze współczesności i okruchy wspomnień tworzą w naszej wyobraźni obrazy, które już po chwili - gdy dostajemy kolejny element - zaczynamy budować na nowo (...) W tej opowieści nic nie jest czarne ani białe. Nie ma też miejsca na ckliwe rozczulanie. Jest za to wiele czułości wpisanej w opowieść o dorosłych ludziach, którzy patrzą na świat oczami skrzywdzonego dziecka.

Dorota Koman
***
Najpiękniejsza na niebie to historia odrzucenia, bolesnych braków, rozpaczliwych prób ich rekompensowania i opowieść o kobietach, którym życiowe pustki wywołane brakiem bliskości matek nie wypełni żadna, najsilniejsza nawet i najbardziej konstruktywna relacja w ich życiu.

Jarosław Czechowicz
***
Warda nie tylko każe swoim bohaterkom mierzyć się z tym, co emocjonalnie trudne. Zachęca również czytelnika, by szukał własnych odpowiedzi i zadawał sobie pytania. Dzięki takiej perspektywie opowiedziana historia żyje dłużej i prawdziwiej, a o to przecież w literaturze chodzi.

Bernardetta Darska
***
Przepiękna, poruszająca opowieść.

Anna Rychlicka-Karbowska, recenzje Allegro.pl
***
Jest to powieść dojrzała, dopracowana, nastrojowa i bardzo poruszająca. Nie żadne czytadło, tylko rzecz z wyższej półki.

koczowniczkablog.blogspot.com
***
Wzruszająca historia, różnorodność problemów i bliskie mieszkańcom Pomorza miejsca to kolejne atuty książki.

Radio Gdańsk
***
Pisarka jak zwykle fenomenalnie oddała emocje i uczucia swoich bohaterów. Nauczyła nas wrażliwości, empatii, pokazała temat dotyczący wielu osób. Po raz kolejny znalazła sposób, by zainteresować nas ważnym społecznie i jakże aktualnym zjawiskiem.

asymanka.blogspot.com

Audiobook „Najpiękniejsza na niebie” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 25.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.