pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
zabawki/gry:

Nasza Polska

Dane szczegółowe:
Producent: Jawa Sp. z o.o.
EAN: 5901838001007
Data: 2018-11-23
53.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

"Nasza Polska" - gra, która łączy pokolenia.

Rodzinna gra planszowa przygotowana z myślą o 100-tnej rocznicy niepodległości Polski. Gracze przesuwają swoje pionki od pola Start w kierunku Mety. Po drodze losują Karty z pytaniami, które podzielone są na cztery okresy: Odzyskanie niepodległości i Bitwa Warszawska, II Wojna Światowa i Okupacja, czasy PRL-u, Solidarność i wejście Polski do Unii. Pod każdym pytaniem umieszczone są trzy odpowiedzi, w tym jedna prawidłowa. Po udzieleniu odpowiedzi gracze otrzymują ustaloną kwotę Marek Polskich. Gdy gracz nie zna odpowiedzi może za odpowiednią kwotę kupić podpowiedź lub odrzucić jedną błędną odpowiedź.

Osoba, która pierwsza dotrze do METY przerywa rozgrywkę. W tym momencie podliczane są pieniądze zebrane przez każdego gracza. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej Marek Polskich. Jeżeli w grze chce uczestniczyć większa ilość graczy MOŻNA WPROWADZIĆ ROZGRYWKI DRUŻYNOWE.

Rekomendowany wiek: 8+

Zabawki/gry „Nasza Polska” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Jawa Sp. z o.o.. Cena 53.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.