pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Kapitan Nauka Gra edukacyjna Polska
zabawki/gry:

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Polska

Dane szczegółowe:
Producent: Edgard
EAN: 5907608646782
Data: 2019-11-14
34.39  44.90  10.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

NOWA EDYCJA BESTSELLERA!
Fascynująca gra, z którą poznacie najciekawsze zakątki Polski!
Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!
Gra edukacyjna Polska to atrakcyjna propozycja różnych wariantów rozgrywki dla głodnych wrażeń graczy już od 5 roku życia! Proste zasady, zacięta gra oraz atrakcyjna szata graficzna wciągną zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

W tym wyścigu o zwycięstwie decydują spostrzegawczość, refleks, łut szczęścia oraz znajomość polskiej przyrody, historii i geografii. Dzięki różnorodnym wariantom rozgrywki zabawę można dostosować do wieku i temperamentu graczy. Opisy wielu ciekawostek i atrakcji zainspirują z pewnością do wspólnego, rodzinnego podróżowania po kraju - nie tylko palcem po mapie! W trakcie rozgrywki gracze poznają tajemnice polskich miast, ich historię, zabytki oraz ciekawostki dotyczące różnych regionów kraju.

Angażujące ilustracje Moniki Rychlickiej-Borzechowskiej wciągają do wspólnej, rodzinnej zabawy oraz zapewniają wiele godzin twórczej rozrywki, rozbudzając przy tym wyobraźnię.

Wiek graczy: 5+
Liczba graczy: 25
Czas rozgrywki: 20-40 Minut

Zabawki/gry „Kapitan Nauka Gra edukacyjna Polska” - oprawa Pudełko kartonowe - Producent: Edgard. Cena 34.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]