pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
zabawki/gry:

Karciane Podziemia

Dane szczegółowe:
Producent: PHALANX
EAN: 859358006017
Data:2021-11-10
zapowiedź

Opis zabawki/gry:

Czujesz zew przygody ale nie masz wolnych 4 godzin, ani ochoty na rozkładanie setek komponentów. Karciane Podziemia pozwolą ci wskoczyć od razu w wir przygód, wywarzać drzwi, turlać kostkami i w efektywny oraz efektowny sposób tłuc potwory. Poprzez możliwość użycia każdej karty na 4 różne sposoby (spotkanie/XP/umiejętność albo mikstura/przedmiot) całe doświadczenie plądrowania lochów zostało sprowadzone do kompaktowych rozmiarów. Możesz zwiedzać podziemia samodzielnie albo z przyjacielem. Smokowi i tak jest to obojętne - będzie zadowolony, gdy pożre was oboje! I nawet nie próbuj ratować, czy oszczędzić smoka - to zupełnie nie ta gra.

Karciane Podziemia to kooperacyjna gra dla 1 lub 2 graczy. Używając dwóch egzemplarzy gry możliwa jest rozgrywka 4-osobowa. Średnio gra zajmuje 30-45 min, ale często jest krótsza gdy zostaniecie pokonani i pożarci przez monstra zamieszkujące podziemia.

Karciane Podziemia składają się z talii 44 kart spotkań, 4 kart mega-bossów, 4 kart poziomów bohatera i niezwykle ważnej karty Schodów (bez niej zostałbyś na jednym z pięter lochów na zawsze!).

W pudełku znajdziesz również 5 kart bohaterów w formacie pocztówki oraz dodatkową kartę - pomoc gracza. Na potrzeby ubijania podziemnych stworów wyposażony zostaniesz w 30 kości w 4 różnych kolorach,a na wypadek, gdyby walka nie toczyła się po twojej myśli (co zdarzą się nad wyraz często!) - drewniane znaczniki obrażeń oraz mikstur leczących, czy czyniących inne niesamowite efekty (mikstury (ponoć) nie zawierają %).

Nasi bohaterowie są najznamienitszymi awanturnikami i poszukiwaczami skarbów w całej krainie. Musisz zdecydować, który z herosów wkroczy w mroki lochu. Niezależnie którego z bohaterów wybierzesz - każdy z nich jest wyposażony w umiejętności niezbędne do pokonania wszystkich napotkanych przeciwności podczas swojej wędrówki. Każdy z bohaterów posiada inne statystyki startowe i inny zestaw umiejętności - każdy z nich inaczej sobie radzi z napotkanymi przeszkodami. Dzięki temu każda rozgrywka może wyglądać zupełnie inaczej.

Czas gry: 30-40 min
Liczba graczy: 1-2
Wiek: 14+

Zabawki/gry „Karciane Podziemia” - oprawa twarda - Producent: PHALANX.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]