pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zabawki »
»
Robinson Crusoe. Przygoda na przeklętej wyspie
zabawki/gry:

Robinson Crusoe. Przygoda na przeklętej wyspie

Dane szczegółowe:
Producent: Portal Games
EAN: 5908310266558
Data: 2015-01-16
157.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Robinson Crusoe. Przygoda na przeklętej wyspie - Ignacy Trzewiczek - opis zabawki/gry:

obinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island to nowa wielka gra Portalu. Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwyklych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szalas, palisadę, bronie, będziecie tworzyć przedmioty, będziecie starać się robić co w waszej mocy, by przetrwać. Będziecie szukać pożywienia, walczyć z bestiami, chronić się przed złą pogodą? Wciel się w rolę jednego z czterech członków załogi statku (kucharza, stolarza, odkrywcy lub żołnierza) i staw oko przygodzie. Użyj zdolności, by pomóc kompanom, przedyskutuj plan działania i wciel go w życie! Szukajcie skarbów. Odkrywajcie tajemnice wyspy. Realizujcie cele jednego z sześciu pasjonujących scenariuszy. Zacznijcie od budowy i podpalenia stosu drewna, by wezwać pomoc, a następnie przejdźcie do kolejnych przygód. Zostańcie egzorcystami na przeklętej wyspie. Zostańcie łowcami skarbów na wyspie wulkanów. Wcielcie się w rolę ratowników i uratujcie piękną damę, która utknęła na samotnej skale daleko od brzegu? Daj się porwać przygodzie! Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island to wspaniała gra kooperacyjna, która ożywia młodzieńcze marzenia, rozpala wspomnienia z lektury powieści Juliusza Verne a czy Daniela Defoe. Proste reguły wspaniale komponują się z pasjonującym tematem i porywają was ku wspaniałej przygodzie. Przygotuj się na kolejne wspaniałe pudło ze stajni Portalu!
Zawartość pudełka: 90 kart przygód, 73 karty wydarzeń, 52 karty tajemnic, 12 wyjątkowych kości, 7 scenariuszy, drewniane znaczniki, talie: bestii, przedmiotów, przedmiotów startowych.

Wiek: 8+
Czas: 60-120 minut
Ilość graczy: 1-4

Zabawki/gry „Robinson Crusoe. Przygoda na przeklętej wyspie” - oprawa twarda - Producent: Portal Games. Cena 157.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Robinson Crusoe. Przygoda na przeklętej wyspie"
Ignacy Trzewiczek - autor m.in.:
Osadnicy. Narodziny Imperium - zdjęcie zabawki, gry
Osadnicy. Narodziny Imperium Ignacy Trzewiczek;
Produkty podobne: