pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Zabawki »
»
Kapitan Nauka Gra edukacyjna Ciało człowieka
zabawki/gry:

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Ciało człowieka

Dane szczegółowe:
Producent: Edgard
EAN: 5907608646744
Data: 2019-11-14
30.06  39.90  9.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Ciało człowieka - Magdalena Jarzębowska - opis zabawki/gry:

Edukacyjna gra planszowa o ludzkim ciele
Ciało człowieka to porywająca gra planszowa łącząca elementy wyścigu, bitwy na refleks oraz quizu dotyczącego ludzkiego ciała.

Po co jest gęsia skórka i co to jest małżowina? - na te i wiele innych pytań można poznać odpowiedzi w czasie rozgrywki. Wszystko w imię zasady, aby przez zabawę rozwijać wiedzę i zainteresowania oraz kształcić przydatne dziecku umiejętności: refleks, spostrzegawczość i koncentrację.

Niezwykłe ciekawostki i zaskakujące fakty dotyczące organizmu człowieka
Gra Ciało człowieka to klasyczny wyścig, w którym wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety. Ruch graczy przyspieszają dwie rzeczy: udzielenie odpowiedzi na jedno z ponad 100 pytań związanych z ludzkim ciałem oraz wypatrzenie na planszy lub plakacie części ciała pokazanych na kartach obserwacyjnych. W skład gry wchodzą: duża plansza z rysunkami układów ludzkiego ciała, plakat z opisanymi częściami ciała, 55 kart z quizem oraz grą obserwacyjną, pionki i kostka.

Atrakcyjne i realistyczne rysunki Katarzyny Urbaniak ułatwiają dziecku przyswajanie wiedzy oraz są znakomitym odniesieniem i ilustracją do quizu znajdującego się na kartach.

Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój: przyroda, koncentracja, spostrzegawczość, czytanie ze zrozumieniem.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Kapitan Nauka Gra edukacyjna Ciało człowieka"
Produkty podobne: