pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Multimedia »
»
Farming Simulator 17 dodatek platynowy 1PC
zabawki/gry:

Farming Simulator 17 dodatek platynowy 1PC

Dane szczegółowe:
Producent: cdp
EAN: 5907610754444
Data: 2019-02-21
pozycja niedostępna

Farming Simulator 17 dodatek platynowy 1PC - opis zabawki/gry:

Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością!
W Platinum Edition odkryj nowy południowoamerykański świat i jego krajobrazy, nową roślinność, sieć kolejową, lokalne rasy bydła i pola trzciny cukrowej. Całkowita zmiana scenerii i więcej możliwości rozgrywki! Kieruj ponad 275 autentycznymi pojazdami i maszynami od ponad 80 producentów, w tym marki AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson lub Valtra) oraz marki wyłącznie dostępne w Platinum Edition, takie jak Stara, TT, Gessner Industries i kultowy kombajn Bizon. Uprawiaj wiele gatunków roślin, takich jak słoneczniki, soja lub trzcina cukrowa. Hoduj zwierzęta, w tym krowy, owce, kury i świnie, zarządzaj lasami i sprzedawaj plony, aby rozwijać swoje gospodarstwo! Transportuj towar za pomocą ciągników i przyczep lub ładuj i prowadź pociągi, aby szybko dotrzeć do odbiorców.

Rozwijaj gospodarstwo online z innymi graczami i pobieraj mody stworzone przez społeczność, aby doświadczać Farming Simulator na wiele nowych sposobów!
Windows 7 Sp1/8/10
Dwurdzeniowy AMD/Intel 2.0 GHz
2GB
1 GB VRAM
10 GB wolnego miejsca

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o zabawce "Farming Simulator 17 dodatek platynowy 1PC"