pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Zbiór zadań dla klasy 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pryzmat
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788365313027
ISBN: 978-83-6531-302-7
Data: 2016-01-18
11.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Zbiór zadań dla klasy 2 jest propozycją adresowaną do nauczycieli, rodziców i uczniów, to zbiór dodatkowych ćwiczeń przydatnych w nauczaniu matematyki, w doskonaleniu matematycznych umiejętności oraz wyrównywaniu braków w tym zakresie. Obejmuje zagadnienia związane z następującymi działami: rozszerzenie zakresu liczbowego do 50, działania na liczbach naturalnych, figury geometryczne, jednostki miar - mierzenie czasu, długości, masy, obliczenia zegarowe i pieniężne. Zadania umieszczone w Zbiorze opracowane są zgodnie z zasadą stopniowania trudności, bowiem ważne jest, aby dziecko zachęcone sukcesem podczas rozwiązywania pierwszych zadań, chętniej podejmowało próby rozwiązania kolejnych, nieco trudniejszych.

W Zbiorze umieszczono zatem zadania łatwe i o podwyższonym poziomie trudności, zadania wymagające twórczego myślenia i logicznego rozumowania, zadania tekstowe o charakterze realistycznym, które wskazują na użyteczność matematyki w życiu codziennym. Praca z zadaniami - samodzielna bądź pod kierunkiem osoby dorosłej - może przyczyni.

się do kształtowania umiejętności radzenia sobie z trudnościami, do rozwoju zainteresowań oraz zdolności matematycznych uczniów.

Zachęcamy do korzystania z naszego opracowania, a dzieciom życzymy giętkich umysłów, wytrwałości oraz sukcesów podczas "bliskich spotkań" z matematyką.

Podręcznik „Zbiór zadań dla klasy 2” - oprawa miękka - Wydawca: Pryzmat. Cena 11.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.