pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Tuptaj po angielsku (+ 2 CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bliżej przedszkola
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 84 s.
EAN: 9788365915924
ISBN: 978-83-6591-592-4
Data: 2021-09-07
26.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Publikacja Tuptaj po angielsku powstała jako odpowiedź na liczne zapytania ze strony nauczycieli. Składa się z najbardziej ulubionych przez dzieci piosenek i zabaw pochodzących z trzech poprzednich części (Tuptaj, maluszku, Tuptaj, średniaczku oraz Tuptaj, starszaku). Z każdej z tych publikacji wybrano po pięć zabaw i towarzyszące im piosenki, a następnie przełożono je na język angielski. Teksty piosenek oraz komentarze Pana Miłosza zostały przetłumaczone przez Katarzynę Niemiec (znaną nauczycielom z takich publikacji, jak: Sing Along All Year Long, Come and Play with Me czy It s Circle Time!).
Nie oznacza to oczywiście, że propozycje tu zawarte są przeznaczone tylko dla dzieci znających już ich polskie wersje! Na płycie znajdują się nagrania lektorskie opisujące krok po kroku przebieg aktywności będą więc one atrakcyjne i zrozumiałe także dla tych dzieci, które nie zapoznały się wcześniej z tuptającymi publikacjami.
Zajęcia zostały podzielone na trzy poziomy trudności w zależności od wieku dzieci (maluszki, średniaczki, starszaki) i tak samo stopień trudności komunikatów lektora i ich złożoność jest dopasowany do możliwości językowych dzieci w danej grupie wiekowej.
Na publikację składają się:
- płyta CD 1 z kompletnymi, przeprowadzonymi zajęciami, ujętymi w formę audio;
- płyta CD 2 zawierająca poszczególne zabawy z każdego poziomu, bez instrukcji słownej dotyczącej sposobu ich wykonania (ewentualnie z pojedynczymi komentarzami tam, gdzie to absolutnie konieczne);
książeczka, w której zamieszczono konspekty zajęć nagranych na płytę.
Proste polecenia i interakcyjny charakter zabaw sprawiają, że język angielski jest traktowany przez dzieci nie jako wyzwanie do pokonania, ale jako narzędzie niezbędne do danej zabawy, dzięki czemu jest przyswajany mimowolnie.
So... Let s have fun!

Podręcznik „Tuptaj po angielsku (+ 2 CD)” - oprawa twarda - Wydawca: Bliżej przedszkola. Cena 26.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]