pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

It s Circle Time! - piosenki do nauki j. ang.

Dane szczegółowe:
Wydawca: Centrum Edukacji Dziecięcej
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 28 s.
Wymiar: 185x135 mm
EAN: 9788365915597
ISBN: 978-83-6591-559-7
Data: 2021-02-03
27.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

It s Circle Time! to propozycja 16 zabaw wraz z piosenkami wspomagającymi naukę języka angielskiego w przedszkolu. Dzięki uniwersalności utworów towarzyszących zabawom przedstawione tu propozycje można wykorzystywać każdego dnia, przez cały rok, niezależnie od pory roku czy tematyki obecnie realizowanej na zajęciach.
Książeczka została podzielona na dwie części. Pierwsza to Everyday Songs, czyli piosenki przydatne każdego dnia. Znajdują się tam propozycje na przywitanie, utworzenie koła, poranną gimnastykę, koncentrację, wyciszenie, codzienną rozmowę o pogodzie czy powtórkę dowolnego słownictwa. Część druga to Action Songs and Games, czyli zabawy w oparciu o piosenki. Zawiera głównie zabawy w kole, ale również zabawy naśladowcze i zabawy ruchowe w dowolnym ustawieniu. Propozycje te angażują dzieci, sprawiają im wiele radości, pozwalają im wyrażać swoje upodobania czy emocje i w końcu utrwalać słownictwo i konstrukcje językowe.
Oprócz opisów zabaw które nauczyciel może odpowiednio modyfikować, uwzględniając możliwości i potrzeby swoje oraz dzieci książka zawiera także teksty piosenek. Do publikacji dołączone zostały 2 płyty CD z 16 piosenkami i podkładami muzycznymi do nich.

Podręcznik „It s Circle Time! - piosenki do nauki j. ang.” - oprawa miękka - Wydawca: Centrum Edukacji Dziecięcej. Cena 27.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.