pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

To lubię! Klasa 5. Szkoła podstawowa. Nowe. Podręcznik do języka polskiego. Kształcenie kulturowo-literackie Przeczytać, przeżyć, zrozumieć, skomentować

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edukacyjne Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 237 s.
Wymiar: 190x250 mm
EAN: 9788389434593
ISBN: 978-83-89434-59-3
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 25.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Nowe To Lubię!Oto kolejna wersja cyklu Nowe To lubię! do kształcenia kulturowo-językowego oraz do kształcenia kulturowo-literackiego z nową szatą graficzną oraz zaktualizowanymi materiałami i tekstami związanymi z teraźniejszością, które uwzględniają współczesne realia cywilizacyjne. Program nauczania realizowany przez To lubię! nie zmienił się. Nowe podręczniki są w dalszym ciągu jego wykładnikiem, odpowiadają natomiast zmieniającej się sytuacji kulturowej. Podręcznik do kształcenia kulturowo-literackiego podzielony jest na sześć rozdziałów, których tytuły i treści zostały ściśle skorelowane z częścią do kształcenia kulturowo-językowego. Wszystkie prezentowane w nim zagadnienia (podobnie w podręczniku To lubię!) są przedstawione w sposób problemowy. Każdy rozdział otwierają zadania wstępne, które wprowadzają i przygotowują ucznia w dane zagadnienie, natomiast zamykają zadania końcowe, porządkujące i sprawdzające zdobyte podczas lekcji wiadomości. Dodatkowym ułatwieniem są oznaczenia graficzne w postaci ikon, które wskazują rodzaje oraz poziomy trudności i poszczególnych zadań.Dodatkowym atutem książki jest bogata i kolorowa szata graficzna.

Podręcznik „To lubię! Klasa 5. Szkoła podstawowa. Nowe. Podręcznik do języka polskiego. Kształcenie kulturowo-literackie Przeczytać, przeżyć, zrozumieć, skomentować” - oprawa miękka - Wydawca: Edukacyjne Sp. z o.o..