pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
To jest fizyka 8. Szkoła podstawowa. Podręcznik
podręcznik:

To jest fizyka 8. Szkoła podstawowa. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788326732386
ISBN: 978-83-2673-238-6
Data: 2018-07-16
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

"Planeta Nowa" dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik wprowadzający zagadnienia fizyki w prosty, intuicyjny sposób.

Rozbudza zainteresowanie przedmiotem i pozwala uczyć się efektywnie dzięki przystępnie i zwięźle przedstawionym treściom, odwołaniom do sytuacji znanych z życia codziennego, Ciekawostkom, a także czytelnym infografikom i inspirującym fotografiom.

Kształci umiejętność rozwiązywania zadań dzięki Przykładom rozwiązanym krok po kroku, często dwoma sposobami, oraz zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania.

Uczy planowania i przeprowadzania eksperymentów, a także wyciągania z nich wniosków dzięki prostym doświadczeniom, możliwym do wykonania w szkole lub w domu, z wykorzystaniem łatwo dostępnych przedmiotów, a także Pracom badawczym.

Pomaga w powtarzaniu i utrwalaniu wiedzy, poprzez wykorzystanie elementów powtórzeniowych, jak Podsumowania, Pytania i zadania na zakończenie tematów, Powtórzenia składające się z teorii i czterostopniowego testu, a także przypomnienie wiadomości z klasy 7.

Podręcznik „To jest fizyka 8. Szkoła podstawowa. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]