pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Fizyka. LO 2. Odkryć fizykę. Podręcznik. Zakres podstawowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788326739712
ISBN: 978-83-2673-971-2
Data: 2020-07-13
50.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Odkryć fizykę dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego.
Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).
Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.
Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.
Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także Podsumowaniom oraz Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów.

Podręcznik „Fizyka. LO 2. Odkryć fizykę. Podręcznik. Zakres podstawowy” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 50.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]