pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Techniki plastyczne w pracy z dziećmi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bliżej przedszkola
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 108 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788365915214
ISBN: 978-83-6591-521-4
Data: 2019-03-04
Cena wydawcy: 18.52 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Publikacja została stworzona, aby pomóc nauczycielom i rodzicom w sposób praktyczny oraz interesujący dla dzieci organizować zajęcia plastyczne w przedszkolu, szkole (w klasach I-III) i w domu.
Skierowana do osób zainteresowanych rozwijaniem potencjału artystycznego dzieci, stanowi nie tylko kompendium wiedzy teoretycznej, ale dotyka praktycznej sfery twórczej działalności dzieci, w której asysta pedagoga czy rodzica ma podstawowe znaczenie zabezpiecza warunki i narzędzia do działania oraz pomaga w doborze materiałów stosownej jakości.
Ta książka to nie tylko przewodnik po technikach plastycznych, ale również gruntowne pedagogiczne opracowanie promujące możliwości twórczego działania dziecka. Publikacja jest niezwykle przydatna w sytuacji, w której dziecko, otrzymując ogromną ilość komunikatów wizualnych rozleniwiających wyobraźnię, może tracić motywację do tworzenia obrazu własnego świata.
Jej nieskomplikowany język oraz fotografie przedstawiające prace wykonane w większości przez dzieci dla zilustrowania omawianych technik sprawiają, że korzystanie z treści tu zawartych staje się proste i intuicyjne.
Publikacja Techniki plastyczne w pracy z dziećmi to prawdziwa biblia wychowania plastycznego, którą powinien posiadać każdy nauczyciel przedszkolny oraz wczesnoszkolny i aktywnie korzystać z zawartych w niej z propozycji.

Podręcznik „Techniki plastyczne w pracy z dziećmi” - oprawa miękka - Wydawca: Bliżej przedszkola.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]