pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Zestaw zadań wraz z odpowiedziami. Zadania i przykładowe arkusze egzaminacyjne

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 200x280 mm
EAN: 9788376808406
ISBN: 978-83-7680-840-6
Data: 2014-01-21
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Publikacja Sprawdzian szóstoklasisty powstała z myślą o uczniach przygotowujących się do sprawdzianu na zakończenie szóstej klasy. Umożliwia ona uczniom powtórzenie wiedzy i przećwiczenie potrzebnych umiejętności wymaganych na sprawdzianie. Zadania zawarte w publikacji sprawdzają wybrane umiejętności, które są kształcone w szkole podstawowej na różnych zajęciach edukacyjnych.

Uczeń znajdzie zadania z: języka polskiego, matematyki, historii, przyrody oraz dwa przykładowe arkusze sprawdzianu szóstoklasisty, które pomogą oswoić się z formułą arkusza egzaminacyjnego.

Zadania zostały pogrupowane w obszary: czytanie, pisanie, korzystanie z informacji, rozumowanie i wykorzystywanie wiedzy w praktyce. Podział ten jest w pełni zgodny ze standardami wymagań, które są podstawą przeprowadzania sprawdzianu na koniec szóstej klasy. W każdej części znajdują się zadania, klucze punktowania oraz kartoteki z wykazem sprawdzanych umiejętności.

Podręcznik „Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Zestaw zadań wraz z odpowiedziami. Zadania i przykładowe arkusze egzaminacyjne” - oprawa miękka - Wydawca: OPERON.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]