pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Silniki pojazdów samochodowych. Budowa, obsługa, diagnostyka i naprawa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 548 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788320619959
ISBN: 978-83-2061-995-9
Data: 2018-09-10
67.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017 roku, bogato ilustrowany podręcznik poświęcony podstawom budowy, głównym zespołom mechanicznym silników spalinowych pojazdów samochodowych oraz ich diagnozowaniu i naprawie. Opisano zagadnienia teoretyczne, dotyczące pracy silnika oraz jego podstawowe parametry konstrukcyjne i eksploatacyjne. Przedstawiono budowę i działanie oraz zasady eksploatacji, obsługi i naprawy głównych zespołów i układów mechanicznych, czyli kadłubów i głowic, układu korbowego i układu rozrządu silników spalinowych. Materiał nauczania bogato zilustrowano przykładami, uwzględniając najnowsze rozwiązania konstrukcyjne silników. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania kontrolne umożliwiające uczniowi samoocenę w zakresie opanowania materiału, a w niektórych rozdziałach podano również rozwiązania przykładowych zadań oraz zadania do samodzielnego rozwiązania.

Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika pojazdów samochodowych i mechanika pojazdów samochodowych oraz uczestników kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych.

Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 1.41.28/2018

Podręcznik „Silniki pojazdów samochodowych. Budowa, obsługa, diagnostyka i naprawa” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Cena 67.26 zł. Zapraszamy na zakupy!