pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Rosyjski w tłumaczeniach Gramatyka 3

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 175x240 mm
EAN: 9788366384347
ISBN: 978-83-6638-434-7
Data: 2020-02-26
35.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka rosyjskiego. Jeśli chcesz opanować język na poziomie średnio zaawansowanym i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, jest to książka właśnie dla Ciebie.

Zawiera ona:
- setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień ułożonych według zagadnień gramatycznych, które logicznie łączą się ze sobą,
- czytelne wskazówki w języku polskim ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka rosyjskiego,
- 6-godzinne nagrania mp3, pomagające w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań,
- jasny, nowatorski i logiczny układ stron, który zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki.

W tej części serii omówione są zagadnienia takie jak: odmiana przymiotników, czasowniki dokonane i niedokonane, krótka forma przymiotnika, rząd czasownika, wyrażanie przyczyny  i wiele innych.

To książka wymarzona dla samouków, maturzystów, studentów oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Jest to też idealny suplement do regularnej nauki języka rosyjskiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka rosyjskiego jest skuteczna i staje się czystą przyjemnością!

Podręcznik „Rosyjski w tłumaczeniach Gramatyka 3” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 35.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.