pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 175x245 mm
EAN: 9788366384156
ISBN: 978-83-6638-415-6
Data: 2019-12-05
33.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Chcesz w krótkim czasie opanować podstawy języka rosyjskiego i przełamać barierę mówienia? Swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej? Jeżeli tak, podręcznik ten jest doskonałym wyborem.

Rosyjski w tłumaczeniach, gramatyka poziom 1 zawiera:
setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności, które logicznie łączą się ze sobą;
czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka rosyjskiego;
kod do pobrania ponad 4-godzinnego kursu audio, pomagającego w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań.

To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym. Jest to też idealny suplement do regularnej nauki języka rosyjskiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat struktur gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka rosyjskiego jest skuteczna i staje się czystą przyjemnością!

Podręcznik „Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 1” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 33.26 zł. Zapraszamy na zakupy!